+48 22 465 65 65 biuro@eurobau.pl

O Eurobau Polska

zarządzamy i administrujemy obiektami biurowymi
 
 
Eurobau Polska Sp.z o.o. Sp.k. powstała w 2001 roku. Jej główną działalnością jest zarządzanie i administracja obiektami biurowymi. Obecnie Eurobau administruje lokalami w dwóch budynkach w Warszawie: kompleksem biurowym przy ul. Ostrobramskiej 101 i 101A – zlokalizowanym przy trasie szybkiego ruchu w kierunku Lublina i Terespola. Mosty Poniatowskiego, Berlinga i Siekierkowski gwarantują szybki dojazd z i do centrum Warszawy.Odległości: do dworca kolejowego Warszawa Centralna – 7 km, Urzędu Dzielnicy Warszawa Praga Południe – 2,4 km, Ronda Wiatraczna – 1,1 km, centrum handlowo-usługowego Promenada – 0,6 km.

Na nieruchomości posadowione są dwa budynki o różnym standardzie. Budynek A, mieszczący recepcję dla obu budynków, jest budynkiem biurowym. Znajdują się w nim lokale o powierzchni powyżej 100 metrów kwadratowych, w wysokim standardzie. Budynek wyposażony jest m.in. w dostęp z bramkami na karty zbliżeniowe, wszystkie pomieszczenia w budynku są klimatyzowane.

Budynek  B, jest budynkiem biurowo-magazynowym. Mieszczą się w nim biura o różnym standardzie (również zbliżonym do biur w budynku A) oraz metrażu (począwszy od biur o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych do biur o powierzchni około 120 metrów kwadratowych). Na najniższej kondygnacji znajdują się magazyny, ich powierzchnia wynosi od kilkunastu do kilkuset metrów kwadratowych.

Dodatkowym atutem kompleksu jest parking zewnętrzny na 150 miejsc, garaż podziemny na 44 miejsca parkingowe oraz strefa bezpłatnego parkowania w sąsiedztwie budynku.

Większość dostępnych powierzchni można znaleźć korzystając z wyszukiwarki, w razie potrzeby zawężając parametry wyszukiwania. Szczegółowe informacje dotyczące warunków najmu można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie, mailem lub bezpośrednio w siedzibie firmy przy ulicy Ostrobramskiej 101, od poniedziałku do piątku między 8:00 a 16:00.

 

Dane rejestrowe Spółki:

Eurobau Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego;
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy;
KRS 0000748102; NIP 527-23-46-301;
Wysokość kapitału zakładowego: 5.712.000 złotych.

Biura

Biura w dwóch budynkach o różnym standardzie.
Szeroki zakres dostępnych powierzchni.

Magazyny

Magazyny od kilkunastu do kilkudziesięciu metrów kw.
Dostępne różne warianty.

Parking

Parking zewnętrzny na 150 miejsc
oraz 44 miejsca w garażu podziemnym.

Eurobau